Archiwum postów

Jaką fryzurę wybrać na siłownie?

Wygodna i schludna fryzura na trening jest równie ważna jak strój na trening czy akcesoria. W poniższym poście znajdziesz kilka inspiracji w zależności od sportu jaki uprawiasz i długości włosów. Fryzury odpowiednie dla dynamicznych sportów Warkocz holenderski – warto nabyć umiejętność tej metody upięć. Nie tylko ułatwi życie na siłowni ale także nada się to … Czytaj dalej Jaką fryzurę wybrać na siłownie?

Kruche, ale mocne. 7 dziewczyn w sporcie męskim

Mamy tendencję do myślenia, że ​​niektóre sporty są zdominowane przez mężczyzn. Cały świat może śledzić męskie drużyny piłkarskie i koszykarskie, podczas gdy zawodniczki pozostają w tyle. Ale to nie znaczy, że kobiece drużyny grają mniej technicznie i nie pokazują tak wysokich wyników. To się po prostu stało historycznie. Mimo to w sporcie nie chodzi o … Czytaj dalej Kruche, ale mocne. 7 dziewczyn w sporcie męskim

Zaczynasz ćwiczyć. Masz motywację. Czujesz, że niewiele dzieli Cię od zmiany Twojej kondycji i Twojego ciała, a tu nagle…ZAKWASY.

Wiele osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportem, decyduje się na kupno najlepszych, najwygodniejszych i zazwyczaj najdroższych butów, odpowiedniego sportowego stroju dostosowanego do dziedziny sportu jaką zaczynają uprawiać, oczywiście często zdarza się też tak, że muszą oni również zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty do ćwiczeń. Kiedy już to wszystko mają mogą wziąć się za prawdziwe … Czytaj dalej Zaczynasz ćwiczyć. Masz motywację. Czujesz, że niewiele dzieli Cię od zmiany Twojej kondycji i Twojego ciała, a tu nagle…ZAKWASY.

Jak powinien wyglądać makijaż sportowy?

Makijaż na trening ma tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek. Czy naprawdę zapycha pory i psuje cerę? Niektóre z Nas nie wyobrażają sobie, żeby wyjść z domu bez pełnego wizażu, inne natomiast nie mają problemu z pokazaniem siebie w wersji naturalnej. Nie podlega wątpliwości to, że makijaż sportowy różni się od innych. Oprócz wyboru odpowiednich butów, … Czytaj dalej Jak powinien wyglądać makijaż sportowy?

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

O nas

Hej! Jesteśmy studentkami 1 roku studiów magisterskich na specjalizacji marketing. Bardzo miło jest nam powitać Cię na naszym blogu, który tworzymy na zaliczenie przedmiotu. Dowiesz się na nim o ciekawych rzeczach związanych z kobiecym spojrzeniem na sport.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszych zainteresowaniach, zapraszamy do pierwszego postu, który powstał na tym blogu.